Véget ért a II. korcsoportos Országos Labdarúgó Diákolimpia döntője Szombathelyen! Pazar környezetben játszhattak a csapatok a nemrég átadott Haladás stadionban. 19 megye és Budapest bajnoka harcolt a minél jobb helyezésekért.

Kazincbarcika csapata 7 mérkőzésből 4 győzelemmel, 1 döntetlennel (amely végül büntetős diadal lett) és 2 vereséggel; 26 rúgott és 8 kapott góllal érte el az 5. helyet!


Csoportmérkőzések:

Kazincbarcika - Komárom 5-0
Kazincbarcika - Debrecen 5-1
Kazincbarcika - Nyíregyháza 0-1
Kazincbarcika - Szekszárd 4-0

Negyeddöntő:

Kazincbarcika - Békéscsaba 1-3

Az 5-8. helyért:

Kazincbarcika - Nagykanizsa 3-3 (büntetők: 4-3)

Az 5-6. helyért:

Kazincbarcika - Siófok 8-0


+++

Csak a későbbi győztestől (Nyíregyháza) és a 2. helyezettől (Békéscsaba) kaptak ki szoros mérkőzésen.

Külön jutalmazták Hanász Vanda nagyszerű játékát!

Játékosok: Lovas Máté, Hanász Vanda, Ibi Ferenc, Angyal Péter, Pápai Olivér, Nagy Dániel, Balázs Ádám, Filkóházi Ádám, Kovács Kristóf és Gyebróczki Dávid.


Edzők: Vécsei László és Kalász Gábor.

Gratulálunk!

Forrás és fényképek: Gyebróczki István

 

További fotók: Facebook

Iskolánk tanulói 2019. május 10-én a megyei atlétika döntőn szerepeltek.

Eredmények:

 

Kántor Flóra: 600 m síkfutás: 2. hely

Kántor Flóra: 4 x 100 m váltó: 2. hely

Ölveczki Zsuzsanna: 600 m síkfutás: 2. hely

Sáreczki Szabolcs: 600 m síkfutás: 3. hely

 

Gratulálunk!


 

További képek: Facebook

Iskolák 7. évfolyamos tanulói a tankerületi fizikaversenyen 2. helyezést értek el.

Csapattagok: Hocza Nikolett, Halász Márk, Kiss Csaba Milán.

 

Gratulálunk!

 

Iskolánkban 2019. május 8-án megrendezésre került az "Ez mekkora!" tankerületi fizikaverseny.

Öt iskola 13 csapata, mért, becsült, kísérletezett, számolt.

 

Eredmények:

 

1. helyezés: Abakusz (Dózsa) 

2. helyezés: No name (Árpád)

3. helyezés: Data error (Pollack)

4. helyezés: Lekvároskenyér (Ádám)

 

További fényképek: Facebook

 

 

2019. április 26-án Miskolcon a megyei alsós angol szavalóversenyen nagyszerű eredményeket értek el iskolánk tanulói:


Szabó Barbara Éva 2. hely
Kányási Nándor Keve 4. hely
Söderberg Kajsa 1. hely
Gregócki-Benőcs Dominik 2. hely
Folyami Bálint 5. hely
Söderberg Ebba 2. hely

 



Gratulálunk! Büszkék vagyunk rátok! 

Felkészítő nevelők: 
Demeter Gézáné
Söderberg-Pelles Orsolya
Berentés Andrásné

A Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola tanulói sikeresen szerepeltek a Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia országos döntőn.
 
Eredmények:
 
 
 
 

Verseny megnevezése

Helyezés

Név

Tagintézmény

2019. április 28.

Somogyjád

Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia országos döntő Csoportos Gimnasztika

2 korcsoport

 

 

2.

Fodor Kamilla

Kazinczy Ferenc

Knittel Lara

Dózsa György

Tóth Panna Boglárka

Ádám Jenő

Vörös Luca

Pollack Mihály

 

 

3. korcsoport

 

 

 

 

1.

 

 

Kaulics Viktória

Árpád Fejedelem

Knittel Inez

Dózsa György

Konkoly Vivien

Árpád Fejedelem

Magda Dalma Biamka

Kazinczy Ferenc

Viszóczky Flóra

Kazinczy Ferenc

 

4. korcsoport

 

1.

Biriki Vanda

Dózsa György

Boda Natália

Árpád Fejedelem

Molnár Anna Lara

Kazinczy Ferenc

Tábori Renáta

Kazinczy Ferenc

 

Eseménynaptár

Július 2019
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Legfrissebb képeink