Az oldal még fejlesztés alatt áll!
Események:

Híreink
Kazinczys ballagás és tanévzáró ünnepély II - 2017.06.20.
Iskolánk aulájában 2017. június 20-án (kedden) délután tartottuk ballagás és tanévzáró ünnepélyünket. Az ünnepély a csengőszót követően, a ballagó nyolcadikos diákok... részletek itt!
DENIZ - 2017.06.24.
Kedves Diákok! 2017. június 24-én (szombaton) 10:00 órakor, a Völgy park játszóterén találkozhattok és fényképezkedhettek DENIZ-zel. Látogassatok ki minél többen! ... részletek itt!
Jutalom kirándulás Egerben - 2017.06.14.
2017. június 14-én (szerdán) Egerbe kirándultak a 6. és 7. osztályos tanulóink. Kickbike-os városnézés keretében megtekintették a hevesi megyeszékhely főbb nevezetességeit,... részletek itt!
Szeretet láda a Kazinczyban - 2017.06.15.
Iskolánk aulájában elhelyeztünk egy szeretet ládát, melybe a gyerekek belehelyezhették az egymásnak és tanáraiknak szóló üzeneteket. Nagyon sok szép, szívhez... részletek itt!

Nézzen szét a képgalériában:
Versenynaptár:

Legfrissebb eredményeink:
Tanulmányi verseny
Megyei matematikaverseny (Miskolc)
3.helyezés

Kulturális verseny
Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei döntő (Miskolc)
6. helyezés (8. évfolyam)

Sportverseny
Sakk körzeti diákolimpia döntő
(IV. korcsoport fiúk)
3. helyezés

ZENE VILÁGNAPJA
Közös éneklés

Sportiskolánk:
Az intézmény bemutatása Az észak-magyarországi régióhoz tartozó Kazincbarcika egy közel 30.000 fős város. A település kertvárosi részében található a jelenleg Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola néven bejegyzett oktatási intézmény. A... részletek itt!
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!